/data03/virt74193/domeenid/www.rebar.one/htdocs/wp-content/themes/nordic-rebar/single-services.php on line 13
">Takaisin

Raudoitteet

Valmistamme kaiken muotoisia katkaistuja- ja taivutettuja raudoitteita.
Ohuemman pään d8-12 mm komponentit valmistamme harjateräslangasta ja paksumman pään d16-32 mm komponentit harjateräksestä. Optimoimme materiaalikuluksen omalla ohjelmistollamme.



hakanen
Halkaisija 8-36mm
Materiaaliluokat B500B, B500C
Muoto ja mitat Teknisten tietojen mukaan (katso myös taivutustyypit)

a
b
c
d
e
f
g
h
j
k
q
m
n
o
p
r
s
t
u
v
w
z
x
xa
xc
xz
xn
xp
ye
yg
yh
yj
ym
yu
yv
yw

Kiinnostaako sinua jokin tai herättikö sen sijaan kysymyksiä?

Ota rohkeasti yhteyttä

Osto Myynti Mihkel Niinemäe mihkel@rebar.one +372 504 1343
Osto Myynti Mario Jürimäe mario@rebar.one +372 521 0011
Tuotanto Kauri Mägi kauri@rebar.one +372 5826 5970
Kirjanpito Marje Mets marje.mets@rebar.one +372 528 4806
Myynti (Etelä-Suomi) Kari Grej kari.grej@rebar.one +358 40 5777 385
Myynti (Pohjois-Suomi) Harri Salmela harri.salmela@rebar.one +358 400 641 588

    Koko nimi*
    Yrityksen nimi
    Puhelinnumero*
    Sähköpostiosoite*
    Viesti

    Kiinnostaako sinua jokin tai herättikö sen sijaan kysymyksiä?

    Ota rohkeasti yhteyttä

      Koko nimi*
      Yrityksen nimi
      Puhelinnumero*
      Sähköpostiosoite*
      Viesti
      Osto Myynti Mihkel Niinemäe mihkel@rebar.one +372 504 1343
      Osto Myynti Mario Jürimäe mario@rebar.one +372 521 0011
      Tuotanto Kauri Mägi kauri@rebar.one +372 5826 5970
      Kirjanpito Marje Mets marje.mets@rebar.one +372 528 4806
      Myynti (Etelä-Suomi) Kari Grej kari.grej@rebar.one +358 40 5777 385
      Myynti (Pohjois-Suomi) Harri Salmela harri.salmela@rebar.one +358 400 641 588