/data03/virt74193/domeenid/www.rebar.one/htdocs/wp-content/themes/nordic-rebar/single-services.php on line 13
">Takaisin

Teräksen maahantuonti

Nordic Rebar tuo maahan sertifioitua B500B harjaterästä sekä harjateräslankaa (coils) Espanjasta, Portugalista sekä Turkista.

Laivaamme teräksiä tällä hetkellä Muugan satamaan Tallinnan lähelle.

Kiinnostaako sinua jokin tai herättikö sen sijaan kysymyksiä?

Ota rohkeasti yhteyttä

Osto Myynti Mihkel Niinemäe mihkel@rebar.one +372 504 1343
Osto Myynti Mario Jürimäe mario@rebar.one +372 521 0011
Tuotanto Kauri Mägi kauri@rebar.one +372 5826 5970
Kirjanpito Marje Mets marje.mets@rebar.one +372 528 4806
Myynti (Etelä-Suomi) Kari Grej kari.grej@rebar.one +358 40 5777 385
Myynti (Pohjois-Suomi) Harri Salmela harri.salmela@rebar.one +358 400 641 588

    Koko nimi*
    Yrityksen nimi
    Puhelinnumero*
    Sähköpostiosoite*
    Viesti

    Kiinnostaako sinua jokin tai herättikö sen sijaan kysymyksiä?

    Ota rohkeasti yhteyttä

      Koko nimi*
      Yrityksen nimi
      Puhelinnumero*
      Sähköpostiosoite*
      Viesti
      Osto Myynti Mihkel Niinemäe mihkel@rebar.one +372 504 1343
      Osto Myynti Mario Jürimäe mario@rebar.one +372 521 0011
      Tuotanto Kauri Mägi kauri@rebar.one +372 5826 5970
      Kirjanpito Marje Mets marje.mets@rebar.one +372 528 4806
      Myynti (Etelä-Suomi) Kari Grej kari.grej@rebar.one +358 40 5777 385
      Myynti (Pohjois-Suomi) Harri Salmela harri.salmela@rebar.one +358 400 641 588